Strona główna  Kontakt        
Energia – Biorezonans

 

 muzyka relaksacyjna Energia s

CD Uzdrawianie kamertonami- Energia

Energia 1 (utwory 1-3)  Każdy człowiek narażony jest codziennie na działanie różnorodnych energii, ale nie każda wibracja wpływa pozytywnie na nasz organizm. Szczególnie wrażliwe osoby podatne są na negatywne i uciążliwe energie, które mogą emocjonalnie obciążać. Muzyka na tej płycie została skomponowana w diatonicznym zakresie C 256-512 Hz do specjalnie skonstruowanych kamertonów, służących do usuwania blokad i zakłóceń pól energetycznych. Muzyka w tonacji 4096Hz dźwięk C, 4266 hz dźwięk Cis i 4355 hz dźwięk Cis, powstaje z oktawy 136,1 hz dźwięku Om.

Siedem tytułów odpowiada siedmiu dniom tygodnia, a słuchanie utworów z tej płyty, wpływa pozytywnie na organizm i harmonizuje energię życiową na każdy dzień.
Energia 2 (utwory 4-7)  Poprzez uzdrawiające dźwięki specjalnie skonstruowanego zestawu kamertonów osiąga się kompletne odprężenie ciała. Harmoniczne dźwięki C+E i C+G służą zrelaksowaniu organizmu i pomagają w wyciszeniu. Muzyka jest pomocna przy problemach związanych z cielesnym, psychicznym i emocjonalnym stresem, ułatwia zasypianie i osiągnięcie głębokiego snu. Zoktawowanie o połowę częstotliwości C 4096Hz do tonu C 2048 hz, E 2560 hz i G3072 hz wzmacnia poczucie wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa. Ciało zostaje napełnione uzdrawiającą energią.

Tą płytę CD zaleca się zarówno do słuchania prywatnie jak również przy terapiach dźwiękowych, masażach i we wszelkich gabinetach terapeutycznych.

Energia 1 zestaw oczyszczahajcy, Energia 2 zestaw harmonizujacy Live 7

 

Energia 1 - I 4096, II 4266, III 4355 - Alu          Energia 1 - I 4096, II 4266, III 4355 - mosiadz

 Energia 2 - I 2048, II 2560, III 3072 Mosiadz

Technika energii, to trzy kamertony o bardzo wysokich czestotliwosciach 4096 hz, 4266 hz i 4355 hz, dzieki ktorym przechodzimy w stan uspokojenia, skupienia i wyciszenia. Dzwieki te wplywaja na podwyzszenie poziomu pola energetycznego. Dzwieki te wprowadzaja wstan uspokojenia, skupienia,

Wyciszenia i podwyzszenia stanu energetycznego. Technike ta zaleca sie najczesciej na zakonczenie terapii, prowadzac uaktywnione kamertony w  odleglosci ok. 20 cm wzdloz calego ciala zaczynajac od glowy, widelkami skierowanymi do ciala. Dzieki te zalecane tez sa do podnoszenia energetyki wody, ktora mozemy pic, lub spryskiwac nia skore twarzy, w celach wplyniecia na jej urode,jak rowniez potrafia oczyscic atmosfere pomieszczen, tworzac przyjemny klimat, a osobom o wiekszej wrazliwosci moga pojawic sie w czasie ich aktywowania kolory lub swietlne otoczenie. Zalecane tez sa do szkol, przedszkoli do wprowadzenia spokojnej atmosfery, lub wyciszenia jej.

 

Bioresonans to zestaw dwoch kamertonow zamocowanych na drewnianych pudelkach, z ktorych jeden jest kamertonem o stalym stroju 256Hz, a drugi dzieki umieszczonym pokretlom miedzy 242-260Hz pozwala na zmiane interwalu wytworzonego miedzy dwoma kamertonami. Stosuje sie go przy wszelkich chorobach psychicznych, depresjach, stanach apatii, u dzieci autystycznych, oraz wszelkich uzaleznieniach alkoholu, papierosow, czy narkotykow, jak rowniez bulimi i anoreksji. Biorezonans synchronizuje tez polkule mozgowe i prowadzi do zmian programu w umysle, zastepujac wczesniejszy stan depresji, czy destrukcji pozytywnym mysleniem. Aby przejsc prawidlowo w gleboki stan fal mozgowych zaczynamy od uaktywnien nastepujacych stanow:

Beta 256Hz i 242Hz – 14Hz, swiadomosc, aktywnosc, myslenie i dzialanie, przezywanie emocji

Alfa 256Hz i  245Hz – 11Hz, polsen, odpoczynek, spokoj, tworczosc, koncentracja, pamiec

Theta 256Hz i 248Hz - 8 Hz, gleboki relaks, medytacja, dostep do pamieci mozgu

Delta 256Hz i 258 Hz – 2Hz, nieswiadomosc, gleboki sen, reguluje poziom hormonu nadnerczy, melatoniny, dzialanie przeciwstresowe i odmladzajace.

Technika ta wykonywana jest od kilku do kilkudziesieciu minut w zaleznosci od potrzeb, czy dolegliwosci, przy zmianach nowotworowych nie przekraczamy czasu 1 minuty. Biorezonans uodparnia tez na choroby i uczy dostrajania sie do innych ludzi, miejsc, czy sytuacji. Dla zwiekszenia sily dzialania dzwiekow uaktywniamy 2 kametrony rownoczesnie.