Strona główna  Kontakt        
Tonacja C-Dur 256-512 z między-dźwiękami

 

healing relaxing music Love s
 

Uzdrawianie kamertonami - Milosc 

Czyż nie byłoby pięknie, gdyby nasze serca umiały bardziej otworzyć się na głębokie, spelnione relacje miłosne z samym sobą i z innymi ludźmi?

W kompozycji „ Milosc” zawarlem madrosc zyciaowa w poszczegolnych utworach

O ile w kompozycjach „Czakry” wykorzystałem przede wszystkim skalę C-Dur, w tej kompozycji dochodzą do głosu półdźwięki. Nie od dziś wiadomo przecież, że w miłości chodzi właśnie o te półdźwięki.

Pozwólcie, aby te brzmienia ukoiły was i czakry waszych serc i napełniły wasze związki prawdziwą radością i szczerością.

C 256                                              Cis 266,6                                       D 288

Dis 300                                           E 320                                              F 341,3

Fis 355,5                                        G 384                                             Gis 400

A 426,7(432)                                  Ais 444,4                                        H 480

C2 512

 

Uzdrawianie kamertonami - Odwaga

Nie zawsze udaje nam się bezwarunkowo podążać za głosem swojego serca. Czasami brakuje nam do tego odwagi. Dlaczego tak się dzieje? Dziś już wiemy, że lęki naszych przodków, którzy na przykład doświadczyli okropności wojny, przekazywane są w genach.

Dźwięki nagrane na niniejszej płycie CD dosłownie dotykają naszego DNA, dzięki czemu mogą przyczynić się do rozwiania naszych nieświadomych lęków, zastępując stare informacje nowymi.

 

 

      

 

Uzdrawianie kamertonami - Euforia

Radosc z zycia pomaga nam nie tylko latwiej przez nie przejsc, lecz rowniez lagodniej oceniac innych. W czasie, w ktorym ogarnia nas spokoj, mozemy oddac sie euforii, pozosawic za soba smutek, oraz zaglebic sie w inspirujacych nas melodiach i wibracjach muzyki. Poddaj sie dzialaniu dzwiekow, daj sie im ponies i podejmij ich rytm, by mogly radosnie pokierowac Twoim dniem. 

Skala C Dur 12 Stimmgabeln C 256 - H 480 Hz