Strona główna  Kontakt        
Muzyka

 

CD i przebieg terapii z kamertonami terapeutycznymi.


healing relaxing music Chakras s

CD Uzdrawianie kamertonami.

Przesłaniem tej płyty, jest uzdrowienie ciała, osiągnięcie stanu odprężenia, relaksu i uzdrowienia. Muzyka skomponowana w obniżonej, diatonicznej tonacji skali kamertonów w zakresie od C256 - C512 Hz, to pierwszy zapis muzyczny tego rodzaju. Przy nagrywaniu utworów gitara i fortepian zostały dostrojone do częstotliwości A 426,7 Hz (w przeciwieństwie do standardu 440 Hz). Muzyka ta jest zalecana do terapii dźwiękiem, przy masażach i w gabinetach terapeutycznych.
Słuchanie dźwięków kamertonów służy uaktywnieniu i zrównoważeniu siedmiu czakr. Ósmy utwór uzupełnia i wzmacnia energię aury człowieka. Tytuły utworów odpowiadają kolejności poszczególnych czakr. Niezwykła wibracja kamertonów, pomoże słuchaczowi doświadczyć głębokiego efektu terapeutycznego.

    

 

healing relaxing music Organs s                 

.

CD Uzdrawianie kamertonami - Organy. 

Dostrojenie organizmu do wibracji zdrowia to główny aspekt powstania tej płyty CD. Każdy organ ludzkiego ciała ma swoją specyficzną częstotliwość zdrowia, która obliczona została przez dr. Barbarę Hero z USA. Wysyłając falę dźwiękową przez zdrowy organ dokonała pomiaru i obliczyła jej częstotliwość. Poszczególne utwory zostały dokładnie zsynchronizowane z odpowiednim dźwiękiem kamertonu, przyporządkowanego danemu organowi. Nagranie zostało wykonane w obniżonej skali diatonicznej A 426,7 normalne strojenie to A440Hz. Ten rodzaj muzyki zaleca się przy terapii dźwiękiem, masażu jak również we wszelkich gabinetach terapeutycznych.

                        

 

healing relaxing music Bioelements s

CD Uzdrawianie kamertonami - Bioelementy.

Każdy pierwiastek ma swoją wibrację o specyficznej częstotliwości drgań. Właściwości te zostały wykorzystane do skomponowania i nagrania muzyki w zmodyfikowanej skali diatonicznej A 426,7 Hz (w przeciwieństwie do standardu 440 Hz). Ponieważ ludzkie ciało reaguje lepiej na dźwięki tej skali, podczas odtwarzania poszczególnych utworów, brak lub nadmiar każdego pierwiastka śladowego istotnego dla zdrowia człowieka, zostaje zrównoważony przez muzykę, bez stosowania preparatów chemicznych. Właściwości te, odkryła Dr Barbara Hero z USA poprzez badania naukowe. Płyta Bioelementy aktywizuje również wewnętrzne zdolności organizmu do absorpcji bioelementów z pożywienia.

        

 

  healing relaxing music Planets s

CD Uzdrawianie kamertonami- Planety. 

Odprężenie, uzdrowienie energetyczne i podwyższenie własnych wibracji, to główne aspekty powstania tej muzyki. Częstotliwości planet zostały odkryte i obliczone przez szwajcarskiego matematyka Hansa Cuosto, poprzez dostrojenie do oktaw powstałych w czasie ruchu planet wokół własnej osi w stosunku do Słońca. Dzięki tej technice mamy lepszą korelację z planetami krążącymi wokół Ziemi, co wpływa na nasz własny potencjał energetyczny i spokój wewnętrzny. Muzyka ta została skomponowana i nagrana w obniżonej diatonicznej skali kamertonów w zakresie C-256Hz - C2-512Hz. Każdy utwór muzyczny jest dokładnie zsynchronizowany z częstotliwością danej planety, wyrażoną brzmieniem kamertonu.
Terapia dźwiękiem kamertonów z wykorzystaniem mis planetarnych i gongów, przeznaczona jest do użytku osobistego, przy terapiach dźwiękowych, masażach i w gabinetach terapeutycznych.

    

 

  healing relaxing music OM s                  

Om - 4 Jahreszeiten. Cztery Pory Roku

 Muzyka wzbudza u słuchacza nastroje, które wpływają pozytywnie na serce i duszę. Muzyka ta jest skomponowana w obniżonej skali diatonicznej A 426,7 Hz. Pory roku powstają poprzez obrót Ziemi dookoła Słońca i tak tworzy się ton roczny OM, który odpowiada dźwiękowi Cis (136,1 Hz). Cały wszechświat drga tą pierwotną wibracją. Pod wpływem muzyki OM, która przenika ciało, łatwiej jest odnaleźć harmonię i osiągnąć współbrzmienie ze światem i kosmosem, którego jesteśmy częścią

    

 

 muzyka relaksacyjna Energia s 

CD Uzdrawianie kamertonami- Energia

Energia 1 (utwory 1-3)  Każdy człowiek narażony jest codziennie na działanie różnorodnych energii, ale nie każda wibracja wpływa pozytywnie na nasz organizm. Szczególnie wrażliwe osoby podatne są na negatywne i uciążliwe energie, które mogą emocjonalnie obciążać. Muzyka na tej płycie została skomponowana w diatonicznym zakresie C 256-512 Hz do specjalnie skonstruowanych kamertonów, służących do usuwania blokad i zakłóceń pól energetycznych. Muzyka w tonacji 4096Hz dźwięk C, 4255Hz dźwięk Cis i 4366Hz dźwięk Cis, powstaje z oktawy 136,1 Hz dźwięku Om.

Siedem tytułów odpowiada siedmiu dniom tygodnia, a słuchanie utworów z tej płyty, wpływa pozytywnie na organizm i harmonizuje energię życiową na każdy dzień.
Energia 2 (utwory 4-7)  Poprzez uzdrawiające dźwięki specjalnie skonstruowanego zestawu kamertonów osiąga się kompletne odprężenie ciała. Harmoniczne dźwięki C+E i C+G służą zrelaksowaniu organizmu i pomagają w wyciszeniu. Muzyka jest pomocna przy problemach związanych z cielesnym, psychicznym i emocjonalnym stresem, ułatwia zasypianie i osiągnięcie głębokiego snu. Zoktawowanie o połowę częstotliwości C 4096Hz do tonu C 2048Hz, E 2560Hz i G3072Hz wzmacnia poczucie wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa. Ciało zostaje napełnione uzdrawiającą energią.

Tą płytę CD zaleca się zarówno do słuchania prywatnie jak również przy terapiach dźwiękowych, masażach i we wszelkich gabinetach terapeutycznych.

 

 

healing relaxing music Dance of the Chakras s

Uzdrawianie kamertonami - Taniec czakr.  

Rytm i ruch byly punktem centralnym przy powstawaniu tej uaktywniajacej czakry CD. Kompozycje, ktore brzmia energicznie i pogidnie zapraszaja sluchacza do ruchu: czy to w czasie tanca, biegu, jak rowniez w trakcie porzadkow domowych- Beda panstwo mogli korzystac z brzmienia kamertonow. Porzez sluchanie uaktywniaja sie wszystkie z 7 czakr, w wyniku czego poprawia sie ich optymalne funkcjonowanie. Osma melodia sluzy do zamkniecia i zageszczenia energii wlasnej aury.

 

 

healing relaxing music Harmony s

Uzdrawianie kamertonami - Harmonia

Do optymalnego przeplywu energii nie wystarczy tylko prawidlowe funkcjonowanie poszczegolnych czakr. Roniez wspolpraca poszczegolnych czakr wymaga troskliwej pielegnacji. Sluchajac CD "Uzdrawianie kamertonami- Harmonia" oczyszczaja sie i prostuja polaczenia miedzy poszczegolnymi czakrami, co wzmacnia ich stabilnosc.  Do kazdej czakry przyporzadkowany jest jeden dzwiek. Wspolne brzmienie podstawowych dzwiekow jest glownym tematem utworow. Melodie 1-6 harmonizuja polaczenia czakry podstawy z dzwiekiem C, z kazda kolejna nastepujaca czakra. W utworach 8-13 wysokie C2 , ktore synchronizuje polaczenie ze wszechswiatem, laczy sie rowniez z kazda kolejna czakra zaczynajac od czakry koronnej, a konczac na czakrze podstawy.  W utworach 7 i 14 lacza sie nieskie C i wysokie c2, dzwieki czakry podstawy i wszechswiata, aby wzmocnic to polaczenie.

Prezentacja CD Harmonia- 

Przebieg tarapii Harmonia- 

   

 

 healing relaxing music Love s

Uzdrawianie kamertonami - Milosc 

Czyż nie byłoby pięknie, gdyby nasze serca umiały bardziej otworzyć się na głębokie, spelnione relacje miłosne z samym sobą i z innymi ludźmi?

W kompozycji „ Milosc” zawarlem madrosc zyciaowa w poszczegolnych utworach

O ile w kompozycjach „Czakry” wykorzystałem przede wszystkim skalę C-Dur, w tej kompozycji dochodzą do głosu półdźwięki. Nie od dziś wiadomo przecież, że w miłości chodzi właśnie o te półdźwięki.

Pozwólcie, aby te brzmienia ukoiły was i czakry waszych serc i napełniły wasze związki prawdziwą radością i szczerością.

   

 

muzyka relaksacyjna Odwaga s

Uzdrawianie kamertonami - Odwaga

Nie zawsze udaje nam się bezwarunkowo podążać za głosem swojego serca. Czasami brakuje nam do tego odwagi. Dlaczego tak się dzieje? Dziś już wiemy, że lęki naszych przodków, którzy na przykład doświadczyli okropności wojny, przekazywane są w genach.

Dźwięki nagrane na niniejszej płycie CD dosłownie dotykają naszego DNA, dzięki czemu mogą przyczynić się do rozwiania naszych nieświadomych lęków, zastępując stare informacje nowymi.

 

 

Uzdrawianie kamertonami - Euforia

Radosc z zycia pomaga nam nie tylko latwiej przez nie przejsc, lecz rowniez lagodniej oceniac innych. W czasie, w ktorym ogarnia nas spokoj, mozemy oddac sie euforii, pozosawic za soba smutek, oraz zaglebic sie w inspirujacych nas melodiach i wibracjach muzyki. Poddaj sie dzialaniu dzwiekow, daj sie im ponies i podejmij ich rytm, by mogly radosnie pokierowac Twoim dniem. 

 

  

 Uzdrawianie kamertonami - Detoks

Proces oczyszczenia i wzmocnienia immunologicznege. W czasach, w ktorych tak wiele czynnikow srodowiskowych moze zaszkodzic naszemu systemowi, bardzo wazne jest regularnie oczyszczac sie od wewnatrz i uwzgledniac przy tym nasz system immunologiczny. Z uwagi na to, ze energetyczne oczyszczenie przed zabiegiem jest korzystne, utwory na tej plycie CD pomagaja oczyscic welzl limfatyczne i wzmocnic system immunologiczny. Pozwol, aby dzwieki dzialaly na Ciebie, daj sie poniesc i przyjmij melodie w swoim wnetrzu, aby odpoczac dzieki nim i pozwolic na lepszc dzialanie oczyszczajacego wplywu kamertonow. Przy tworzeniu tej plyty CD zostal polozony nacisk na uspokojenie i rozluznienie w celu wspomozenia procesow oczyszczajacych na wszystkich plaszczyznach ciala, umyslu i duszy

 

 

Uzdrawianie kamertonami - Solfeggio

Niewiele osób zna cudowne działanie częstotliwości solfeżowych, które nie tylko przyczyniają się do wzmocnienia energii życiowej i zmiany niekorzystnych warunków życia poprzez uniwersalną zasadę harmonizacji, ale mogą też pomóc w przekazywaniu uzdrawiających mocy. Dzięki tej płycie CD po raz pierwszy będziesz miał możliwość pełnego wykorzystania pozytywnych efektów tego systemu autoterapii. Aby częstotliwości solfeżowe mogły w pełni zadziałać, zaleca się przed rozpoczęciem terapii oczyścić się energetycznie przy pomocy kamertonu.

Teraz możesz cieszyć się w domu dziewięcioma boskimi częstotliwościami, które harmonijnie wypełnią pomieszczenie, oraz wykorzystać je, by skupić się na całościowej harmonizacji i uzdrowieniu, dzięki czemu oczyszczające działanie kamertonówbędzie jeszcze skuteczniejsze.

Uzdrawianie kamertonami - Witaminy

W dzisiejszych czasach witaminy i mikroelementy zyskują coraz bardziej na znaczeniu, pomagając prowadzić zdrowe i zrównoważone życie. Dlatego, we współpracy z różnymi specjalistami z dziedziny terapii bioenergoterapeutycznej, radiestezji i naturopatii, obliczono wibracje różnych witamin, dzięki czemu ta płyta CD pomoże Ci w aktywacji rezerw w Twoim ciele. Aby witaminowe częstotliwości mogły w pełni zadziałać, zaleca się przed rozpoczęciem terapii oczyścić się energetycznie za pomocą kamertonow.
Poznaj osiem ścieżek dźwiękowych, które optymalnie i w pełni wspomogą reakcje Twojego ciała. Pamiętaj, że dla osiągnięcia optymalnego efektu konieczne jest skorzystanie z pełnego zestawu, ponieważ każdy z nas reaguje inaczej. Po użyciu wszystkich kamertonów o różnych częstotliwościach poczujesz, jak Twoje ciało zostało naładowane energią

Prezentacja CD Witaminy- 

" target="_blank">

 

Pytania i zamowienia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.