Strona główna  Kontakt        
Planety - OM

 

healing relaxing music Planets s

CD Uzdrawianie kamertonami- Planety. 

Odprężenie, uzdrowienie energetyczne i podwyższenie własnych wibracji, to główne aspekty powstania tej muzyki. Częstotliwości planet zostały odkryte i obliczone przez szwajcarskiego matematyka Hansa Cuosto, poprzez dostrojenie do oktaw powstałych w czasie ruchu planet wokół własnej osi w stosunku do Słońca. Dzięki tej technice mamy lepszą korelację z planetami krążącymi wokół Ziemi, co wpływa na nasz własny potencjał energetyczny i spokój wewnętrzny. Muzyka ta została skomponowana i nagrana w obniżonej diatonicznej skali kamertonów w zakresie C-256Hz - C2-512Hz. Każdy utwór muzyczny jest dokładnie zsynchronizowany z częstotliwością danej planety, wyrażoną brzmieniem kamertonu.
Terapia dźwiękiem kamertonów z wykorzystaniem mis planetarnych i gongów, przeznaczona jest do użytku osobistego, przy terapiach dźwiękowych, masażach i w gabinetach terapeutycznych.

Dostrojenie do czestotliwosci Planet Live 5 

  

1. Slonce 126,22Hz (C) –Wladca znaku Lwa. Transcendencja. Pobudza tworczosc, rozwija samoswiadomosc, ekspresje wlasna, otwiera serce, daje wiere w siebie, znajdujac swoj cel. Wzmaga sens zycia, daje sile i motywacje, dodaje entuzjazmu, stanowczosci i okreslenie siebie we Wszechswiecie.

  

2. Merkury 141,27 (D) –Wladca znaku Blizniat i Panny. Glos, kommunikacja. Wspomaga nauke, otwartosc na wiedze, ulatwia uczenie sie. Wyzsza kommunikacja , rozumienie wyzszej swiadomosci, analiza, adaptacja.

  

3. Wenus 221,23Hz (A) –Wladca znaku Wagi i Byka. Milosc, harmonia, energia zenska. Estetyka piekno ciala i skory, zmyslowosc, wrazliwosc na piekno, kobiece atrybuty, uroda, relacje partnerskie, wrazliwosc na muzyke i sztuke.

  

4. Ziemia194,18Hz (G) - Wladca znaku Panny i Byka. Odpoczynek i rozmyslania. Wyrownanie energii punktow akupunktury, glebsze polaczenie z Ziemia, poczucie bezpieczenstwa,

  

5. Ksiezyc 210,42Hz (G#)– Wladca znaku Raka. Energia sexualna. Pozytywne przyjecie rodziny, otwartosc na potrzeby innych, wejrzenie w glab  siebie, osrodek mowy, rozwoj intuicji, wraziwosc,plodnosc, uczucia i energia zenska

  

6. Mars 144,72Hz (D)– Wladca znaku Barana. Tworczosc, sila, wola, energia meska. Inspiracja, nowe idee, chec i motywacja dzialania, sila, witalnosc, ekspresja.realizowanie marzen, wplywa na madre decyzje, daje odwage, wzmacnia sexualnosc i aktywnosc.

 

 

7. Jowisz 183,58Hz (F#)– Wladca znaku Strzelca. Sztuka i tworzenie. Wzrost , energia ciala, kosmiczna swiadomosc, odkrywanie wyzszych energii, rozwoj intuicji, podroze, odkrycia, Poczucie moralnosci i etyki, zaufanie, optymizm, dobry humor, sukcesy i przygody.

  

8. Saturn 147,85Hz (D)– Wladca znaku Koziorozca. Swiadomosc, koncentracja. Duchowosc, uwolnienie od agresji, samodyscyplina. polepszenie relacji z innymi, polaczenie z dusza, logiczne myslenie, podejmowanie decyzji, spelnianie zadan i misji.

  

9. Uran 207,36Hz (G#)- Wladca znaku Wodnika. Otwartosc, spontanicznosc. Samopoznanie, poczucie wspolnoty, spolecznosc, tworczosc, kreatywnosc, indywidualizm, dzialenie w kolektywie, dokonanie zmian przez intuicje, natchnienie, wyrazenie siebie bez ograniczen.

 

  

10. Neptun 211,44 (G#) – Wladca znaku Ryb. Sny i intuicja. Mistyka, swiadomosc we Wszechswiecie, lacznosc z poprzednimi wcieleniami, sny, wyobraznia, medytacja, podswiadomosc, transcendencja, duchowe doswiadczenia, wspolczucie, tworczosc.

  

11. Pluton 140,25Hz (C#)– Wladca znaku Skorpiona. Zjednoczenie, integracja. Swiadomosc wydarzen, wplyw na przeksztalcenia, przemiany wewnetrzne, , regeneracja ciala, pozadanie, rozumienia plci, wzmocnienie wiary we wlasna moc, radzenie sobie z problemami, uwolnienie sie z nieprzyjemnych przezyc, odrodzenie swiadomosci.

 

 Zdjecia wibracji kamertonow planetarnych wykonanach przez Alexandra Lautwasser Copyrights Alexander Lauterwasser www.wasserklangbilder.de

Zestaw Planety 11 kamertonow + OM 136,1 z mieszanki metal szlachetny ze srebrem.

 

Czestotliwosci planet zostaly odkryte i obliczone przez szwajcarskiego matematyka Hansa Cousto, poprzez dostrojenie do oktaw powstalych w czasie ruchu planet w stosunku do obrotu Slonca. Dzieki tej techice nabieramy cech danej planety, wplywajac na potencjal i spokoj wewnetrzny.

Diagram: Organy, Bioelementy, Planety

 

healing relaxing music OM s 

Om - 4 Jahreszeiten. Cztery Pory Roku

 Muzyka wzbudza u słuchacza nastroje, które wpływają pozytywnie na serce i duszę. Muzyka ta jest skomponowana w obniżonej skali diatonicznej A 426,7 Hz. Pory roku powstają poprzez obrót Ziemi dookoła Słońca i tak tworzy się ton roczny OM, który odpowiada dźwiękowi Cis (136,1 Hz). Cały wszechświat drga tą pierwotną wibracją. Pod wpływem muzyki OM, która przenika ciało, łatwiej jest odnaleźć harmonię i osiągnąć współbrzmienie ze światem i kosmosem, którego jesteśmy częścią

Dostrojenie do wibracji OM 136,1 Live 6

 

 Hans Cousto "30 Jahre Kosmische Oktave"